‍ متن نامه مديرعامل موسسه خيريه اسرا به شهردار محترم كرمان

⚜بسمه تعالى⚜

▪جناب آقاى سيد مهران عالم زاده
▪شهردار محترم كرمان

????تقدير و تشكر از جنابعالى براى رسيدگى و تصميم گيرى قاطع و بهنگام در رابطه با موضوع دو كودك خيابانى گل فروش كه توسط يكى از پيمانكاران شهردارى مورد هجمه روحى و روانى قرار گرفته بودند ولى خوشبختانه در پايان، با درايت و مديريت جنابعالى به اخراج فرد خاطى انجاميد.

????به استحضار مى رساند در پى انتشار كليپ دو كودك مذكور در فضاى مجازى و رسانه ملى و همچنين جريحه دار شدن عواطف عمومى، با سيل فراوانى از انتقادات مردمى روبرو شديم. همچنين بعضا رفتار و فرهنگ غنى مردم شريف كرمان، مورد بى مهرى و قضاوت هاى ناعادلانه اى از سر خشم و احساسات قرار گرفت.

????لذا موسسه خيريه مردم نهاد اسرا حامى كودكان خيابانى، به نمايندگى از طرف مردم عزيز كرمان از شما خواهشمند است در اين مورد بخصوص كه جنبه عمومى و ملى نيز پيدا كرده، تنها به اخراج فرد خاطى بسنده نكرده و با درايت خود تدابيرى اتخاذ نماييد تا ديگر شاهد چنين اتفاقات ناگوار و غير انسانى نباشيم.

????چرا كه مردم عزيز كرمان، اهالى اين ديار كهن از جنس مهر و نور بوده و در طول تاريخ با رشادت هاى خود ثابت كرده اند كه قلبى مالامال از عشق، انسانيت و نوع دوستى در سينه دارند و خون تك تك شهداى گرانقدر ٨ سال دفاع مقدس، گواه اين ادعاست.

????كم نيستند بزرگ مردانى همچون باهنرها و سردار سليمانى ها كه از همين آب و خاك سر برآورده و وظيفه انسانى خود را در قبال ايران عزيزمان به نحو احسن انجام داده اند.

????تك تك اينان براى ما باعث افتخار بوده واعتلا و آبروى ديار كريمانند.
لذا نبايد با سهل انگارى و خودخواهى فرد يا افرادى، كرمان عزيزمان مورد بى مهرى و قضاوت هاى ناروا قرار گيرد.

????نام كرمان همواره با نام غيور مردان و زنانى عجين شده كه در رگ هايشان عشق و ايثار جارى است و با وجود تمام كمبودها و ناملايماتى كه در برهه هاى مختلف زمانى به خود ديده اند، همواره همچون نخل هاى استوارشان با صلابت ايستاده و قد خم نكرده اند.

????با آرزوى سلامتى، بهروزى و توفيق روزافزون جنابعالى از خداوند منان

▪محمدرضا مشايخى
▪مديرعامل موسسه خيريه اسرا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *