همه ساله و با شروع مهر ماه و سال تحصیلی جدید دانش آموزان و بخصوص کلاس اولی ها شور و شوق بسیار بالایی برای حضور در کلاس های درس دارند و برای رسیدن یک مهرماه لحظه شماری می کنند و وسایل مورد نیاز برای حضور در مدرسه را با شوق بسیار بالا خرید و در کیف مدرسه ای خود می چینند اما برخی دیگر نگاه شان به دستان پرسخاوت دیگران است .

کودکی که در شرایط مالی مناسبی نیست و یا سال اول مدرسه را در روستای دورافتاده تجربه می کند، شاید کمتر طعم لباس نو و کیف و کفش نو را چشیده باشد. شاید دلش بخواهد که هزار رنگ پائیز را با رنگارنگی کیف و کتاب تجربه کند نه اینکه با لباس های کهنه و مندرس خواهر یا برادر و شاید هم با کیفی دوخته شده از جنس کیسه برنج راهی مدرسه شود.
او هم دلش می خواهد که پدر و مادرش هرچند فقیر هستند اما حداقل در پائیز و زمانی که همه کودکان لباس و وسایل رنگارنگ دارند، او هم یک وسیله نو داشته باشد نه اینکه پائیز را با لباس هایی کهنه و دریده آغاز کند آغازی که برای هر کودکی در روزهای اول مدرسه بسیار شیرین است. شیرینی که طعم آن در همیشه ایام و در سنین بزرگسالی برای ما باقی می ماند.

كسى چه ميداند شايد همين نو گلى كه امروز دستان ما، قلم در دست كوچكش مى نهد، بتواند همان كسى باشد كه دنيا را براى زيستن كودكانمان به جاى بهترى تبديل كند.

خيرين اسرا بسته هاى مهربانى تهيه شده را تقديم كلاس اولى هاى اسرا كردند و با قرآن و آغوش مهربان و شيرينى و شكلات، آنان را بدرقه كردند تا همانند ساير دانش آموزان با لوازم نو و خاطره اى شيرين آماده ورود به مدرسه شوند.❤❤❤

شما خیرین گرامی موسسه خیریه اسرا که با محبت ها و عنایت های خویش در کمک به خرید لوازم مورد نیاز کلاس اولی های اسرا ، پیش قدم و در این راستا با تقبل هزینه هایی این موسسه خیریه را یاریگر بوده اید و هستید در نزد خداوند تعالی از مقربانید.

????سال تحصيلى ۹۸

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *